Pronađeno
48
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.600 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.000 €
2.650 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Satelit
3min
3min
2min
15min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.545 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.170 €
2.630 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Satelit
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.800 €
2.550 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.400 €
2.550 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.250 €
2.550 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Satelit
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam