Pronađeno
48
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
2.266 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
188.000 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.750 €
1.795 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.200 €
2.607 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
1.984 €/m²
Trosoban
·
126 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
9 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
53.500 €
3.821 €/m²
Jednosoban
·
14 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280 €
11 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.500 €
2.341 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.300 €
3.079 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
87.800 €
3.512 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Satelit
3min
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.600 €
2.650 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Satelit
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.950 €
2.850 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Satelit
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.424 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Satelit
3min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.353 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
2.747 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Satelit
1min
3min
3min
17min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.500 €
2.850 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.800 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
31 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Satelit
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam