Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
135.960 €
2.472 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Šarengrad
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
130.810 €
2.378 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Šarengrad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
412.000 €
949 €/m²
0 soba
·
434 m²
Novi Sad
›
Šarengrad
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.940 €
2.528 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Šarengrad
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.000 €
3.036 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Šarengrad
4min
3min
3min
12min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
3.232 €/m²
Petosoban
·
99 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Šarengrad