Pronađeno
483
4zida
2.300.000 €
2.023 €/m²
1137 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
2.400 €/m²
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
6min
4min
20min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800.000 €
4.762 €/m²
168 m²
4zida
865.200 €
1.803 €/m²
480 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
4min
1min
4min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.818 €/m²
99 m²
4zida
706.000 €
2.966 €/m²
238 m²
4zida
262.900 €
2.988 €/m²
88 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
2.581 €/m²
155 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
6min
4min
3min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
789.800 €
2.781 €/m²
284 m²
4zida
1.010.400 €
3.090 €/m²
327 m²
4zida
932.800 €
2.200 €/m²
424 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
632.000 €
2.548 €/m²
248 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Salajka
7min
2min
2min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
624.550 €
2.776 €/m²
225 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
11 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
16 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 25
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam