Pronađeno
483
4zida
1.338.000 €
3.878 €/m²
345 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
4min
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.000 €
1.637 €/m²
157 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
5.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
565.000 €
5.231 €/m²
108 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
4min
6min
4min
20min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470.000 €
2.701 €/m²
7 soba
·
174 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
612.850 €
1.226 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
495.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.421 €/m²
Petosoban
·
190 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
4.167 €/m²
Trosoban
·
108 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
1.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.200 €
1.554 €/m²
105 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
530.000 €
1.611 €/m²
Petosoban
·
329 m²
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.718 €/m²
Petosoban
·
262 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
558.800 €
2.200 €/m²
254 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
620.400 €
2.200 €/m²
282 m²
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
708.125 €
2.575 €/m²
275 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
3min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
638.600 €
2.575 €/m²
248 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.599 €/m²
161 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.983 €/m²
116 m²
4zida
669.500 €
1.162 €/m²
576 m²
Novi Sad
›
Salajka
6min
7min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
2.326 €/m²
31 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Salajka
1min
2min
1min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
638.000 €
2.163 €/m²
295 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Salajka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 25
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam