Pronađeno
182
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
104.150 €
3.591 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.935 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
7. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
3.273 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
3.363 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800 €
8 €/m²
240 m²
halooglasi
800 €
8 €/m²
105 m²
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
278.000 €
3.055 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
473.800 €
3.180 €/m²
Petosoban
·
149 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
10 €/m²
104 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
8.750 €
18 €/m²
500 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
203.000 €
3.030 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
48.000 €
2.526 €/m²
Jednosoban
·
19 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280 €
10 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
214.400 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
11 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
174.920 €
2.868 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
242.000 €
2.782 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
283.250 €
2.380 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.500 €
2.693 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Sajam
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 10
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam