Pronađeno
25
4zida
800 €
6 €/m²
140 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
9 €/m²
140 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.150 €
6 €/m²
186 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Rumenka
45min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
319.300 €
2.115 €/m²
6 soba
·
151 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.679 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.489 €/m²
Petosoban
·
235 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.000 €
1.841 €/m²
151 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Rumenka
45min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
601 €/m²
6 soba
·
360 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.371 €/m²
Petosoban
·
197 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.379 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Novi Sad
›
Rumenka
10min
1min
1min
Pogledaj oglas →
763
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
229.000 €
763 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.375 €/m²
6 soba
·
160 m²
Novi Sad
›
Rumenka
4min
3min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.400 €
761 €/m²
362 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.471 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Novi Sad
›
Rumenka
10min
1min
1min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.360 €
1.804 €/m²
6 soba
·
100 m²
Novi Sad
›
Rumenka
1min
7min
4min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
196.000 €
1.496 €/m²
Petosoban
·
131 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
4 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
203.999 €
1.407 €/m²
4.5 soba
·
145 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
845
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.300 €
845 €/m²
Petosoban
·
256 m²
Novi Sad
›
Rumenka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam