Pronađeno
20
4zida
211.000 €
879 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
4min
17min
16min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
3.556 €/m²
45 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
6min
2min
2min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900.000 €
2.163 €/m²
416 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.800 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.600 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.200 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
5min
6min
14min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.600 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
108 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
2.500 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
1min
1min
1min
9min
Pogledaj na:
4zida
evropansnekretnine.rs
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.353 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
5min
5min
15min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.500 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.200 €
2.100 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
4.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.540 €
4.051 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
2min
5min
15min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.300 €
2.100 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
12 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
3min
2min
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.200 €
13 €/m²
250 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.000 €
2.386 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
5min
5min
15min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
3.429 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić
Pogledaj oglas →
6.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
177.100 €
6.107 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić