Pronađeno
33
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
315.000 €
2.561 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.000 €
3.478 €/m²
Trosoban
·
115 m²
·
10. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
2.612 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
3.097 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
1.818 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.000 €
4.395 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
2.465 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.000 €
2.210 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.000 €
3.231 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.600 €
3.341 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam