Pronađeno
33
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.070 €
2.493 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
1.923 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.700 €
2.380 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.800 €
1.565 €/m²
Petosoban
·
237 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
874
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.750 €
874 €/m²
Četvorosoban
·
343 m²
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
367.750 €
2.256 €/m²
Četvorosoban
·
163 m²
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
361.550 €
2.825 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
3.907 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
306.000 €
2.684 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
7. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
2.967 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
3.305 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
243.500 €
2.831 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
2.670 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
16 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.240 €
2.649 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
367.200 €
2.700 €/m²
Petosoban
·
136 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
2.286 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Novi Bulevar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam