Pronađeno
15
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
216.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
750 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
5min
1min
1min
6min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.060.900 €
3.195 €/m²
332 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.470 €
2.516 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
12 €/m²
130 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
2min
1min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
9 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
2.840 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.670 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.280 €
2.475 €/m²
Troiposoban
·
68 m²
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
2min
3min
15min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.000 €
2.817 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
5min
1min
1min
6min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.900 €
1.899 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
3.011 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.100 €
2.606 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
MZ 7. Juli
3min
2min
19min