Pronađeno
142
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.400 €
2.523 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.480 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.500 €
2.407 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.500 €
2.494 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.310 €
2.549 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.480 €
2.429 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.050 €
2.573 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
9min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.830 €
2.428 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.750 €
2.736 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.555 €
2.035 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.100 €
2.035 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.450 €
2.586 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
276.700 €
2.493 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.550 €
2.719 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
356.500 €
2.493 €/m²
Petosoban
·
143 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
344.000 €
2.493 €/m²
Petosoban
·
138 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
9min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.850 €
2.752 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.438 €
1.985 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.019 €
1.982 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.397 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
9min
15min
27min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 8
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam