Pronađeno
142
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.170 €
2.549 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.070 €
2.593 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.556 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.750 €
2.606 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.470 €
2.462 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
14min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.880 €
2.404 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
14min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.610 €
2.502 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.960 €
2.482 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.000 €
2.465 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
14min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.080 €
2.462 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
14min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.900 €
2.434 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.080 €
2.405 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.860 €
2.610 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
14min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.450 €
2.474 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.990 €
2.511 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.640 €
2.640 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.080 €
2.547 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.207 €
2.505 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.360 €
2.489 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.200 €
2.504 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 8
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam