Pronađeno
142
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.372 €
2.356 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.050 €
2.510 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
4min
8min
12min
20min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.115 €
2.468 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.078 €
2.468 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
9min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.394 €
2.468 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.210 €
2.505 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
6min
8min
12min
20min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.140 €
2.356 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.294 €
2.468 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.610 €
2.468 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
9min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.955 €
2.656 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.431 €
2.508 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.860 €
2.877 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
2.403 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.204 €
2.468 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.178 €
2.468 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Mišeluk
5min
9min
15min
27min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.736 €
2.468 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.750 €
2.379 €/m²
Garsonjera
·
126 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.790 €
2.447 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.170 €
6.005 €/m²
Troiposoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.680 €
2.432 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 8
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam