Pronađeno
11
4zida
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
76 m²
Novi Sad
›
Majur
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.368 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Majur
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
2.138 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Majur
4min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.550 €
1.803 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Majur
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Majur
4min
5min
5min
18min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.460 €
2.725 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Majur
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.000 €
2.690 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Majur
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Novi Sad
›
Majur
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
10 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Majur
2min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.813 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Majur
4min
2min
1min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nsgigant.com
1.000 €
10 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Majur