Pronađeno
12
oglasa
Sačuvaj pretragu
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.300 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
13 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
5/13 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
281.000 €
3.122 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
214.600 €
2.900 €/m²
Trosoban
·
74 m²
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
231.400 €
2.967 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
224.400 €
3.300 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
153.800 €
2.958 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
122.760 €
3.069 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
77 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 3
Pogledaj oglas →
14
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
230 €
14 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
Novi Sad
›
Liman, Liman 3