Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
5 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
5/16 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj na:
cityexpert
4zida
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
208.000 €
3.355 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
1/10 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
179.000 €
2.797 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
184.140 €
3.288 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
235.290 €
3.361 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
15/5 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
3.409 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
167.000 €
2.831 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/10 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
10 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
8 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Novi Sad
›
Liman, Liman 2
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
11 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Liman, Liman 2