Pronađeno
89
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
Novi Sad
›
Liman 1
3min
3min
1min
11min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
12 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
6/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
10 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
10. sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
8 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
11 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
8/9 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
6min
1min
1min
8min
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Liman 1
2min
2min
12min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.440 €
3.317 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
4min
14min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
3.667 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.400 €
2.797 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.000 €
2.988 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
4min
14min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.597 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
12/13 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
3.477 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Liman 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam