Pronađeno
36
4zida
1.500 €
8 €/m²
200 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Liman
5min
2min
4min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
456 €
10 €/m²
46 m²
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
430 €
8 €/m²
Jednosoban
·
57 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
11 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
14/17 sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
11 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Liman
5min
3min
4min
7min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
48 m²
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Liman
1min
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
28.431 €
13 €/m²
2187 m²
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.687 €
13 €/m²
455 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
253.300 €
3.247 €/m²
Trosoban
·
78 m²
Novi Sad
›
Liman
3min
3min
4min
16min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.800 €
3.091 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Liman
4min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
3.300 €/m²
4.5 soba
·
100 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
3.109 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Liman
5min
1min
2min
4min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.767 €/m²
Četvorosoban
·
67 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
2.292 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.500 €
16 €/m²
533 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Liman
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam