Pronađeno
47
4zida
437.000 €
1.000 €/m²
19 soba
·
437 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Novi Sad
›
Ledinci
9min
16min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
2 €/m²
Petosoban
·
210 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100 €
0 €/m²
11851 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120 €
0 €/m²
20964 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60 €
0 €/m²
7990 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60 €
0 €/m²
2964 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
106.000 €
89 €/m²
1196 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.600 €
1.225 €/m²
Trosoban
·
185 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
4.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.600 €
4.532 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.150 €
1.846 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.700 €
1.350 €/m²
Petosoban
·
145 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800.000 €
4.813 €/m²
Petosoban
·
374 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
858
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
858 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
787
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
787 €/m²
4.5 soba
·
144 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.050 €
1.207 €/m²
Četvorosoban
·
145 m²
Novi Sad
›
Ledinci
5min
5min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
41.200 €
16 €/m²
2619 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.670 €
1.898 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
3 €/m²
10 soba
·
180 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
2.632 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam