Pronađeno
47
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
2.550 €/m²
100 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Ledinci
5min
10min
12min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.222 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.594 €/m²
Trosoban
·
138 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Ledinci
5min
10min
12min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.100 €
1.794 €/m²
155 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
881
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
881 €/m²
Četvorosoban
·
226 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
150 m²
4zida
185.400 €
512 €/m²
10 soba
·
362 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.609 €/m²
Četvorosoban
·
64 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.000 €
3.733 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.717 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Novi Sad
›
Ledinci
9min
11min
11min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.500 €
1.732 €/m²
125 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.974 €/m²
76 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
1.888 €/m²
120 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
1.104 €/m²
Dvosoban
·
98 m²
Novi Sad
›
Ledinci
4min
8min
13min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.600 €
2.092 €/m²
39 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Ledinci
5min
10min
12min
Pogledaj oglas →
4.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
4.275 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
837
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
837 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
2.019 €/m²
6 soba
·
322 m²
Novi Sad
›
Ledinci
6min
7min
5min
48min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.712 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
640.000 €
1.988 €/m²
6 soba
·
322 m²
Novi Sad
›
Ledinci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam