Pronađeno
338
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
248.000 €
1.476 €/m²
Petosoban
·
168 m²
Novi Sad
›
Klisa
6min
7min
17min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.140 €/m²
Petosoban
·
193 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
917
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
917 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
386
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
386 €/m²
Dvosoban
·
160 m²
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
2.687 €/m²
115 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
252.000 €
1.340 €/m²
188 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.682 €/m²
6 soba
·
220 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.243 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.063 €/m²
174 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
6min
4min
12min
Pogledaj oglas →
617
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
617 €/m²
8 soba
·
300 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.331 €/m²
Trosoban
·
124 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
361.500 €
1.166 €/m²
6 soba
·
310 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
439.800 €
916 €/m²
8 soba
·
480 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
1.329 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.280 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
5.217 €/m²
6 soba
·
46 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.060 €/m²
0 soba
·
90 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.205 €/m²
Petosoban
·
171 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
1.024 €/m²
171 m²
4zida
298.700 €
768 €/m²
8 soba
·
389 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 17
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam