Pronađeno
338
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
1.849 €/m²
Trosoban
·
195 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
650
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.960 €
650 €/m²
Petosoban
·
294 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.050 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.250 €
1.089 €/m²
7 soba
·
260 m²
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
315 €/m²
Trosoban
·
491 m²
Novi Sad
›
Klisa
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
1.545 €/m²
6 soba
·
120 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
530.000 €
1.773 €/m²
7 soba
·
299 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
1.041 €/m²
Petosoban
·
172 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
845
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
845 €/m²
Petosoban
·
296 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.250 €/m²
Jednosoban
·
224 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
1.440 €/m²
Petosoban
·
250 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.923 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.873 €/m²
110 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
5min
4min
12min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
680.000 €
2.274 €/m²
8 soba
·
299 m²
Novi Sad
›
Klisa
6min
3min
7min
40min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.584 €/m²
6 soba
·
221 m²
Novi Sad
›
Klisa
7min
3min
8min
Pogledaj oglas →
975
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
975 €/m²
6 soba
·
200 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
realhouse.rs
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.214 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Novi Sad
›
Klisa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
705 €/m²
6 soba
·
365 m²
Novi Sad
›
Klisa
5min
1min
14min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.627 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
Novi Sad
›
Klisa
6min
7min
17min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.620 €/m²
Dvosoban
·
89 m²
Novi Sad
›
Klisa
5min
6min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 17
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam