Pronađeno
10
4zida
3.000 €
3 €/m²
1000 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kisač
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
929
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
929 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Novi Sad
›
Kisač
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
400 €/m²
Petosoban
·
335 m²
Novi Sad
›
Kisač
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
1.230 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kisač
5min
5min
9min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.770 €
1.070 €/m²
Petosoban
·
153 m²
Novi Sad
›
Kisač
Pogledaj oglas →
197
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
197 €/m²
Trosoban
·
254 m²
Novi Sad
›
Kisač
Pogledaj oglas →
452
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
452 €/m²
Dvosoban
·
126 m²
Novi Sad
›
Kisač
11min
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
526 €/m²
760 m²
Novi Sad
›
Kisač
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
13.000 €
4 €/m²
3250 m²
Novi Sad
›
Kisač
Pogledaj oglas →
958
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.400 €
958 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Novi Sad
›
Kisač