Pronađeno
94
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.850 €
3.043 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
3min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
3.143 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
3min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
233.000 €
3.641 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Kej
3min
2min
3min
4min
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
4.023 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
2min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
3.187 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
306.430 €
3.605 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
3.635 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
3min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
2.353 €/m²
Četvorosoban
·
136 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
4min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
323.000 €
3.400 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
7min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
324.450 €
3.311 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.600 €
3.833 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340.000 €
3.036 €/m²
Trosoban
·
112 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
3min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
403.760 €
3.605 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
532.300 €
3.502 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Kej
4min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam