Pronađeno
94
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
7 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.500 €
3.740 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430.000 €
3.162 €/m²
136 m²
nekretnine
950 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
6 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360 €
16 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
10 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
vinson-nekretnine.com
500 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
14 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/11 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
11 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Kej
2min
1min
1min
6min
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Kej
3min
2min
3min
4min
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
12 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Kej
3min
2min
3min
4min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.950 €
1.717 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kej
3min
4min
3min
8min
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.700 €
4.721 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
4.414 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
6/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
4.160 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.300 €
3.391 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Kej
3min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.632 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Kej
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam