Pronađeno
33
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.700 €
2.216 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.300 €
3.237 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
3.889 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
7min
9min
15min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
515.000 €
2.094 €/m²
Petosoban
·
246 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
3.158 €/m²
Trosoban
·
19 m²
·
4/1 sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.350 €
2.318 €/m²
20 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kamenjar
6min
10min
10min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
369.000 €
3.690 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
2min
9min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.650.000 €
1.737 €/m²
10 soba
·
950 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.140 €
4.575 €/m²
35 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
6min
10min
10min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.300 €
1.216 €/m²
168 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
5min
10min
10min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.100 €
2.318 €/m²
120 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
5min
10min
10min
Pogledaj oglas →
970
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
970 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
4zida
1.699.500 €
2.428 €/m²
700 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
4.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300.000 €
4.362 €/m²
6 soba
·
298 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kamenjar
6min
10min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
268.000 €
1.320 €/m²
203 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.200 €
14 €/m²
10 soba
·
300 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.700 €
12 €/m²
6 soba
·
298 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kamenjar
6min
10min
10min
Pogledaj oglas →
8
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
8 €/m²
6 soba
·
158 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
4min
5min
5min
48min
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
11 €/m²
Trosoban
·
140 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.300 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Novi Sad
›
Kamenjar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam