Pronađeno
41
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
3.125 €/m²
0 soba
·
96 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.000 €
1.149 €/m²
Četvorosoban
·
168 m²
Novi Sad
›
Kać
6min
5min
23min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
583 €/m²
300 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.860.000 €
2.088 €/m²
891 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.751.000 €
1.468 €/m²
1193 m²
4zida
680.000 €
325 €/m²
2094 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kać
6min
3min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.200 €
3 €/m²
1000 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
754
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
168.800 €
754 €/m²
Petosoban
·
224 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
288.100 €
679 €/m²
Petosoban
·
424 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
188.490 €
1.122 €/m²
Četvorosoban
·
168 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
1.303 €/m²
Petosoban
·
145 m²
Novi Sad
›
Kać
5min
1min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
890 €/m²
Četvorosoban
·
326 m²
Novi Sad
›
Kać
3min
5min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.800 €
776 €/m²
6 soba
·
478 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
3 €/m²
500 m²
Novi Sad
›
Kać
4min
6min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
8 €/m²
131 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.000 €
5 €/m²
800 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
515.000 €
4.518 €/m²
Trosoban
·
114 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Kać
4min
6min
6min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
169.950 €
3.616 €/m²
6 soba
·
47 m²
·
4/1 sprat
baknekretnine.rs
278.100 €
234 €/m²
1191 m²
halooglasi
1.300 €
4 €/m²
370 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam