Pronađeno
41
4zida
10.000 €
4 €/m²
2500 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Kać
4min
6min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
6.475 €
4 €/m²
1850 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100 €
0 €/m²
2000 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
5 €/m²
370 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
1.194 €/m²
Četvorosoban
·
151 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
971
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
971 €/m²
Petosoban
·
175 m²
Novi Sad
›
Kać
1min
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.550 €
773 €/m²
Petosoban
·
380 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800.000 €
3.913 €/m²
7 soba
·
460 m²
Novi Sad
›
Kać
4min
6min
6min
Pogledaj oglas →
877
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.700 €
877 €/m²
Trosoban
·
133 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.750 €
1.038 €/m²
124 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
3.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
3.219 €/m²
6 soba
·
96 m²
Novi Sad
›
Kać
6min
3min
19min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.839 €/m²
6 soba
·
140 m²
Novi Sad
›
Kać
6min
7min
9min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.161 €/m²
112 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
772
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
772 €/m²
7 soba
·
272 m²
Novi Sad
›
Kać
5min
6min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.700 €
1.030 €/m²
Trosoban
·
123 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
379 €/m²
Trosoban
·
388 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
326.580 €
373 €/m²
10 soba
·
875 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
475.000 €
1.250 €/m²
380 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Kać
4min
6min
6min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
1.472 €/m²
Trosoban
·
197 m²
Novi Sad
›
Kać
Pogledaj oglas →
1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
303.850 €
1.013 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Novi Sad
›
Kać
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam