Pronađeno
78
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.150 €
2.258 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.200 €
2.626 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.500 €
2.883 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.900 €
2.583 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.976 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.000 €
2.495 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
339.900 €
2.411 €/m²
Petosoban
·
141 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
2min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.000 €
2.354 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
362.560 €
1.752 €/m²
6 soba
·
207 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
4min
8min
7min
35min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.259 €
2.482 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
5min
3min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.320 €
2.364 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
229.900 €
2.276 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
4min
8min
4min
30min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.900 €
2.310 €/m²
Dvoiposoban
·
90 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.971 €
2.733 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.470 €
3.014 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.250 €
2.510 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.160 €
2.664 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
2.925 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.410 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.055 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam