Pronađeno
78
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.770 €
2.837 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
11min
7min
29min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.110 €
2.653 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
11min
7min
29min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.130 €
2.670 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
11min
7min
29min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.220 €
2.656 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
11min
7min
29min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.970 €
2.881 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.080 €
2.653 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
11min
7min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.309 €/m²
191 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.850 €
2.615 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
1min
4min
4min
36min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
362.500 €
1.751 €/m²
6 soba
·
207 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
2.534 €/m²
Troiposoban
·
63 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
4min
6min
5min
35min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.090 €
3.215 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.450 €
2.946 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.390 €
3.142 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.990 €
2.915 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.100 €
2.747 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
7min
7min
6min
34min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.470 €
2.728 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
3.181 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.340 €
2.809 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.840 €
2.930 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam