Pronađeno
78
4zida
1.350 €
6 €/m²
220 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
5min
2min
30min
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
12 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
23
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.500 €
23 €/m²
6 soba
·
200 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
7min
1min
29min
Pogledaj oglas →
13
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj na:
4zida
centar-nekretnine.rs
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
465.000 €
1.979 €/m²
Petosoban
·
235 m²
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
1.129 €/m²
6 soba
·
620 m²
Novi Sad
›
Južni Telep
2min
6min
6min
27min
Pogledaj oglas →
1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.042 €/m²
Četvorosoban
·
192 m²
Novi Sad
›
Južni Telep
4min
3min
1min
26min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
3.301 €/m²
Dvosoban
·
78 m²
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.237 €/m²
7 soba
·
299 m²
Novi Sad
›
Južni Telep
3min
4min
7min
31min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.500 €
2.219 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
2.809 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.620 €
2.833 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
9min
4min
25min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.619 €
2.832 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.330 €
3.036 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.450 €
2.775 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
4min
12min
8min
32min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.300 €
2.873 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.230 €
2.488 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Južni Telep
5min
11min
7min
29min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam