Pronađeno
21
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
144.200 €
2.884 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
238.960 €
2.438 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
12 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.150 €
2.815 €/m²
75 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
2.341 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
14 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
900 €
13 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
5 €/m²
Garsonjera
·
60 m²
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
9.200 €
12 €/m²
Petosoban
·
780 m²
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
312.000 €
2.400 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
338.000 €
2.600 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
237.336 €
2.422 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
143.220 €
2.864 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
215.000 €
2.263 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
211.800 €
2.353 €/m²
Petosoban
·
90 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
80.000 €
2.424 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Jugovićevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam