Pronađeno
3
4zida
3.500 €
14 €/m²
256 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Gradske lokacije
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
10 €/m²
112 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Gradske lokacije
1min
3min
2min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
2.860 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Gradske lokacije
2min
3min
2min
17min