Pronađeno
96
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
2.146 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
6min
2min
3min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.290 €
1.905 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.890 €
1.830 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.667 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
49min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.570 €
1.673 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
48min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.600 €
1.988 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
48min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.040 €
1.893 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
48min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.420 €
1.985 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
48min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.120 €
1.646 €/m²
Trosoban
·
93 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.155 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.900 €
1.648 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.800 €
1.648 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.950 €
1.957 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.300 €
1.521 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
6 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
107.070 €
1.700 €/m²
Troiposoban
·
63 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.000 €
1.650 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
4 €/m²
180 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
2.143 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam