Pronađeno
96
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.847 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
Novi Sad
›
Futog
11min
4min
7min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.010 €/m²
Trosoban
·
102 m²
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
49min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.081 €/m²
99 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
48min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
1.517 €/m²
Petosoban
·
163 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430.000 €
1.686 €/m²
Četvorosoban
·
255 m²
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
49min
Pogledaj oglas →
458
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.200 €
458 €/m²
90 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.717 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
4/1 sprat
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
49min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.232 €/m²
Petosoban
·
138 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
234.900 €
2.025 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
Novi Sad
›
Futog
4min
4min
7min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
1.507 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
963
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
963 €/m²
Trosoban
·
160 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
618
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
618 €/m²
7 soba
·
300 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.500 €
1.374 €/m²
87 m²
Novi Sad
›
Futog
6min
7min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.720.000 €
4.906 €/m²
962 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
834
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
834 €/m²
Petosoban
·
210 m²
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
49min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
592 €/m²
Petosoban
·
346 m²
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.392 €/m²
Trosoban
·
111 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Futog
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
396.550 €
657 €/m²
9 soba
·
604 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Futog
17min
41min
49min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.000 €
1.299 €/m²
6 soba
·
157 m²
Novi Sad
›
Futog
4min
4min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam