Pronađeno
68
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250 €
9 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
490 €
6 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
12 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
184.259 €
3.123 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
1.724 €/m²
4.5 soba
·
145 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
11 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam