Pronađeno
68
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
143.000 €
2.600 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
148.000 €
2.313 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
98.983 €
3.193 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
175.000 €
2.778 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
13 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
184.200 €
2.219 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
153.450 €
2.436 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
252.750 €
1.610 €/m²
4.5 soba
·
157 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
115.000 €
2.300 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
99.742 €
3.117 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
330 €
13 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
232.730 €
2.557 €/m²
Petosoban
·
91 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
223.960 €
2.574 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280 €
11 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam