Pronađeno
68
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
380.000 €
1.434 €/m²
Petosoban
·
265 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
5.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
189.000 €
5.108 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
137.800 €
2.600 €/m²
Jednosoban
·
53 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200.000 €
1.980 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
173.000 €
2.338 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
200.000 €
2.299 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
136.000 €
3.022 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
278.300 €
3.479 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
190.000 €
2.262 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
180.000 €
2.571 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
165.000 €
2.391 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
189.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
110.000 €
3.143 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
204.600 €
1.705 €/m²
4.5 soba
·
120 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
132.000 €
3.070 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj na:
cityexpert
4zida
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
179.000 €
2.238 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
285.000 €
1.900 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
186.000 €
2.296 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
193.500 €
3.121 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
235.000 €
1.895 €/m²
Trosoban
·
124 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam