Pronađeno
68
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
18 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
5min
4min
1min
15min
Pogledaj na:
cityexpert
4zida
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280 €
8 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
16 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
12 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
11 €/m²
Jednosoban
·
53 m²
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
15 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
12 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
210.000 €
1.000 €/m²
210 m²
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
360.000 €
4.000 €/m²
90 m²
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
140.000 €
2.188 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
195.000 €
1.950 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
142.520 €
2.457 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
60.000 €
1.935 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
187.500 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
45.000 €
2.500 €/m²
18 m²
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
160.000 €
2.254 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
273.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
92.000 €
3.067 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
205.000 €
2.071 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Detelinara, Nova Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam