Pronađeno
40
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.570 €/m²
Četvorosoban
·
164 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Čardak
8min
12min
15min
44min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
515.000 €
1.288 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Novi Sad
›
Čardak
8min
12min
15min
44min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
412.000 €
824 €/m²
6 soba
·
500 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
671
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
671 €/m²
Petosoban
·
149 m²
Novi Sad
›
Čardak
8min
12min
15min
44min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.700 €
7 €/m²
Petosoban
·
247 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
6 €/m²
Petosoban
·
217 m²
Novi Sad
›
Čardak
6min
6min
14min
47min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.200 €
1.843 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.100 €
1.459 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
1.357 €/m²
Petosoban
·
70 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
841
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.600 €
841 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
3.478 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
1.316 €/m²
6 soba
·
180 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.800 €
2.048 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
3/1 sprat
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.000 €
14 €/m²
1000 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.143 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.340 €
2.065 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Čardak
5min
7min
11min
45min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
4 €/m²
Petosoban
·
337 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.167 €/m²
6 soba
·
180 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
530.000 €
1.244 €/m²
7 soba
·
426 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
357.000 €
1.879 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Novi Sad
›
Čardak
5min
4min
19min
48min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam