Pronađeno
40
4zida
165.000 €
3.587 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Čardak
8min
12min
15min
44min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.676 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
192 €/m²
7 soba
·
831 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
4.333 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
989
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
989 €/m²
6 soba
·
177 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.170 €/m²
Petosoban
·
220 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
741
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
741 €/m²
Dvosoban
·
132 m²
Novi Sad
›
Čardak
8min
12min
15min
44min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
1.913 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.450 €
1.964 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Čardak
5min
7min
11min
45min
Pogledaj oglas →
3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
398.600 €
2.953 €/m²
Trosoban
·
135 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
441.900 €
1.811 €/m²
Petosoban
·
244 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
339.900 €
2.428 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.628 €/m²
Trosoban
·
129 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Čardak
6min
11min
7min
49min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
375.000 €
1.875 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
3.509 €/m²
Petosoban
·
57 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
1.897 €/m²
Dvosoban
·
190 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.164 €/m²
10 soba
·
177 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
909
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
909 €/m²
6 soba
·
170 m²
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
2.100 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.163 €/m²
Petosoban
·
172 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Čardak
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam