Pronađeno
79
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
900 €
23 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
18 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.500 €
1.732 €/m²
69 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
10 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
10 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
1min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
9 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
1min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
1min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
2min
4min
2min
9min
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
1min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
7/9 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.500 €/m²
Troiposoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.750 €
2.850 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
4min
4min
4min
15min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.400 €
2.850 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
4min
4min
4min
15min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
3.433 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
249.000 €
2.008 €/m²
Petosoban
·
124 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
3min
4min
4min
15min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
268.220 €
2.163 €/m²
4.5 soba
·
124 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Cara Dušana
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 4
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam