Pronađeno
390
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
2min
2min
1min
24min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
680 €
10 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
9 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
369.770 €
1.515 €/m²
Petosoban
·
244 m²
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.837 €/m²
Petosoban
·
147 m²
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
4min
4min
19min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.650 €
1.313 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.100 €
1.567 €/m²
166 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.200 €
2.490 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
5min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.300 €
2.486 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.900 €
2.816 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.300 €
2.491 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
2.711 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.030 €
2.929 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
3.156 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.400 €
2.523 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.600 €
2.523 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.270 €
2.487 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 20
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam