Pronađeno
95
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.800 €
3.409 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
538.500 €
3.408 €/m²
Četvorosoban
·
158 m²
·
8. sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
2.911 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.980 €
3.296 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
152.440 €
2.823 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.150 €
2.323 €/m²
Trosoban
·
67.23 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
9 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
2.826 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.800 €
2.613 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.090 €
2.781 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
2.549 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
112.250 €
2.738 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
2.526 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam