Pronađeno
95
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.850 €
2.137 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
2.574 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
390 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.600 €
3.600 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Patrijarha Pavla
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
680 €
10 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
265.000 €
2.345 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
312.000 €
2.600 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
7. sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.040 €
2.809 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
3.421 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
176.850 €
3.401 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
462.600 €
3.401 €/m²
Trosoban
·
136 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
218.600 €
3.416 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
192.800 €
3.382 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
323.800 €
3.408 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700.000 €
3.398 €/m²
Četvorosoban
·
206 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
219.800 €
3.382 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.500 €
3.402 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
7/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
382.500 €
3.385 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam