Pronađeno
95
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
460.000 €
1.533 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
146.260 €
3.047 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
161.000 €
1.988 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
2.861 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.850 €
3.156 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
504.700 €
2.917 €/m²
Četvorosoban
·
173 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
121.000 €
2.881 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.200 €
2.400 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.900 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
112.500 €
2.885 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.500 €
2.882 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.600 €
2.884 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
201.300 €
2.455 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
146.800 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.000 €
2.325 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.700 €
2.603 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.800 €
2.445 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
211.950 €
2.436 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.150 €
2.728 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar patrijarha Pavla
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam