Pronađeno
364
4zida
128.750 €
2.044 €/m²
63 m²
4zida
412.000 €
4.478 €/m²
92 m²
4zida
76.220 €
3.049 €/m²
25 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
4min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.200 €
7.004 €/m²
50 m²
4zida
97.000 €
2.853 €/m²
34 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
5min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
1.854 €/m²
41 m²
4zida
2.040.000 €
2.646 €/m²
771 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
6min
7min
3min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70 €
5 €/m²
15 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
415.000 €
1.958 €/m²
212 m²
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
157.600 €
2.463 €/m²
64 m²
·
7/10 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.830 €
14 €/m²
131 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.144 €
12 €/m²
352 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.800 €
12 €/m²
324 m²
·
7. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
11 €/m²
52 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.600 €
13 €/m²
286 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
3.524 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.200 €
2.403 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/9 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
236.900 €
2.494 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.800 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
295.500 €
2.364 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Oslobođenja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 19
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam