Pronađeno
111
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
358.400 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
321.400 €
3.090 €/m²
4.5 soba
·
104 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
10/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
10/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
14 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
3.433 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
14 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
6. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270 €
11 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
2.660 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.460 €
2.832 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
10 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
2.836 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.900 €
2.798 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.200 €
2.354 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
12 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam