Pronađeno
111
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
7 €/m²
81 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.200 €
2.754 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
1.873 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
243.000 €
2.826 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
266.250 €
2.832 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
209.600 €
2.795 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.500 €
3.338 €/m²
Trosoban
·
108 m²
·
7/7 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
173.000 €
2.338 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.700 €
2.174 €/m²
Petosoban
·
90 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
236.900 €
2.603 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.700 €
3.090 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
378.200 €
2.781 €/m²
4.5 soba
·
136 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
2.670 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
306.000 €
2.661 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
8/11 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
247.200 €
2.310 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
2.537 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.250 €
2.575 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
10 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Bulevar Evrope
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam